Uwaga! Niniejszy formularz nie jest wnioskiem o mieszkanie. Jeśli go wypełnisz, dostaniesz mailowe powiadomienie o starcie naboru.

Chcesz otrzymać informację o starcie naboru? Wypełnij formularz:

Skąd się dowiedziałeś o tym osiedlu?
Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących najmu w ramach interesującej mnie inwestycji, przez MDR Katowice Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MDR Katowice Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zgłoszenie, w tym realizacji działań marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi i przesłania oferty, a ich niepodanie uniemożliwi podjęcie przez nas działań opisanych powyżej. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych) oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Szczegóły dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Infolinia  

czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 17 

tel. 22 703 43 49 

mail: infolinia@mdr.pl 

Inspektor Ochrony Danych 

Patrycja Szarama

iod@npfr.pl

501 187 152