Uwaga! Niniejszy formularz nie jest wnioskiem o mieszkanie. Jeśli go wypełnisz, dostaniesz mailowe powiadomienie o starcie naboru.

Skąd się dowiedziałeś o tym osiedlu?
Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez MDR Katowice Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych przez MDR Katowice Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.

Infolinia (22) 703 43 49
poniedziałek – piątek, godz. 9 – 17

mail: infolnia@mdr.pl

Strony internetowe:

strona PFR Nieruchomości S.A.>>
Kalkulator dopłat do czynszu

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:
Klaudia Dryja iod@pfrm.pl
kom. 501 396 716