window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-141672033-24'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-VVPTSD894F');
Przejdź do treści
mieszkania już z wykończeniem

Mieszkania przekazujemy najemcom już z wykończeniem. Po stronie najemcy jest tylko: zakup mebli (w tym kuchennych) oraz sprzętu RTV/AGD. W mieszkaniu zastaniesz: panele podłogowe na całej powierzchni, w kuchni: terakotę i glazurę nad poziomem szafek, w łazience: glazurę, terakotę, biały montaż (łazienka jest w pełni gotowa), drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, ściany pomalowane na biało.

duży wybór metraży

Na katowickim osiedlu zaprojektowano aż 523 mieszkania na wynajem. Znajdziesz tu szeroki wybór lokali od 1 do 4 pokoi, o zróżnicowanych metrażach: 30 – 83 m2. Mieszkańcy będą mogli korzystać z garaży podziemnych (118 stanowisk), naziemnych (416 stanowisk) oraz wózkowni.

atuty mieszkań

przestronne ogródki: od 20 do ponad 102 m2

balkony we wszystkich mieszkaniach poziomu 1-4

oddzielne kuchnie

przestronne salony z aneksami kuchennymi: nawet do 36 m2

funkcjonalne układy nawet przy małych metrażach

łazienki do 5,6 m2

przykładowe mieszkania
udogodnienia

W budynkach zaprojektowano wymagane szerokości przejść i powierzchni komunikacyjnej dla osób z niepełnosprawnością ruchową. W każdym budynku, na parterze, jedno z mieszkań jest przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Dostęp do tych mieszkań jest zapewniony przez wejścia do klatek schodowych bezpośrednio z poziomu chodnika i korytarza.

Niebawem uzupełnimy tę stronę o wyszukiwarkę mieszkań, w której znajdziesz: plany mieszkań, karty informacyjne mieszkań, informację o szacunkowej dopłacie do czynszu dla poszczególnych mieszkań

Znalezionych mieszkań: 0
Strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.